Co děláme

Přestěhujem, vyklidíme, zařídíme

Kompletní servis ohledně stěhovacích a vyklízecích prací.

Firma STĚHOVÁNÍ KUTÍLEK vznikla za účelem poskytnout zákazníkům kompletní služby ohledně vyklízecích prací pro Kutnou Horu, Čáslav, Kolín, Poděbrady, Nymburk a blízké okolí (resp. Středočeský kraj). Tato firma je specialistou ve svém oboru a zahrnuje veškeré stěhovací a vyklízecí práce.
Nyní však již působíme v rámci celé EU.


Stěhování

Potřebujete zařídit stěhování bytu nebo domu v České republice nebo stěhujete vaši domácnost mimo naši republiku? Postaráme se o kompletní stěhování bytů a domů od začátku do konce.

Nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při stěhování? Zvládneme to za vás. Zajistíme stěhování bytů a domů se vším všudy, včetně přípravy, zabalení, demontáže a montáže nábytku. Od vás potřebujeme jediné – sdělit nám vaše požadavky a přání. Máte individuální potřeby? Dejte nám vědět, rádi vám vyjdeme vstříc.

Stěhování bytů a domů na klíč

Pro časově vytížené zákazníky nabízíme stěhování bytů a domů na klíč. Postaráme se o kompletní proces přestěhování od začátku do konce.

Celé stěhování pro Vás naplánujeme, zajistíme přípravné práce, balící služby, demontáž i montáž nábytku. Služby na klíč nabízíme nejen v ráci středočeského kraje ale v celé České rebublice i v zahraničí.

Stěhování těžkých břemen

Stěhování trezorů, klavírů a jiných těžkých věcí

Potřebujete přestěhovat trezor, piano nebo třeba klimatizační jednotku? Nadměrná velikost ani hmotnost pro nás nejsou překážkou. Přestěhujeme Vás se vším všudy a bez jakéhokoliv poškození stěhovaných předmětů.

Stalo se vám, že Vám stěhovací firma odmítla přestěhovat těžké a velké kusy domácího, či kancelářského zařízení? U nás se ničeho podobného bát nemusíte. Naši profesionální pracovníci si poradí i s náklady extrémních rozměrů. Zvládneme stěhování klavírů i jiných věcí – to vše spolehlivě a velmi opatrně.

 

Chci se domluvit na termínu stěhování


Vyklízení

Čeká Vás vyklízení a nevíte si s ním rady? Nemáte čas ani chuť řešit vyklízení sami? Stěhujete se a potřebujete vyklidit starý sklep, půdu, podkroví, celý byt, chalupu nebo kancelář?

Přenechte nám svoje starosti! Rádi za Vás vyklidíme vše, na co si vzpomenete. Vyklízení provádíme ve středních Čechách i po celé České republice. Po prohlídce, která je ZDARMA, stanovíme cenu za vyklízení podle prostor a množství věcí k vyklizení. Nakonec celé místo vyklidíme dle naší dohody, po vyklizení uklidíme a zameteme. Vy se tak nemusíte o nic starat - stačí, když předáte klíče a my vše samostatně zajistíme a Vy můžete být třeba v práci.

Vyklízení prostor:
  • byty a domy
  • chaty, chalupy
  • zahrady a pozemky
  • sklepy, suterény, půdy i podkroví
  • pozůstalosti a vyklízení po úmrtí
  • kanceláře nebo pobočky vaší firmy
  • sklady a hangáry
  • starý nábytek - židle, skříně, postele, komody, kartotéky, stoly, gauče a další
  • vysloužilé spotřebiče - ledničky, pračky, mrazáky, kamna, bojlery, sporáky, trouby apod.
  • poradíme si i s uhlím, dřevem, sklem, stavební sutí nebo odpadem

 

Chci se domluvit na termínu vyklízení